Strona główna
Dom
Tutaj jesteś
Dom meble z drewna

Czy warto kupić meble z drewna?

Data publikacji 31 maja 2021

Czy warto kupić meble z drewna? To pytanie pojawia się przed zakupem mebli, i słusznie bo powinniśmy analizować takie zakupy, dzięki czemu nasze zadowolenie może być wyższe. Sprawdźmy ile możemy wydać i poznajmy zalety mebli drewnianych.

  1. Aspekty wizualne mebli drewnianych
  2. Korzyści zdrowotne z posiadania mebli z drewna
  3. Drewniana szafa skandynawska

Aspekty wizualne mebli drewnianych

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że drewniane meble mają dużo wyższą estetykę. Na przykład te ze sklepu Nature Style tworzone są z najszlachetniejszego materiału, gdzie drewno poddawane jest segregacji, a meble są ręcznie robione. Odpowiednio przygotowane drewno trafia do jednego ze stolarzy z kilkunastoletnią praktyką w zawodzie, który już odpowiednio zadba o wysoką estetykę wykonania. Każdy detal w meblach wykonywany jest z należytą starannością, a meble do klienta wysyłane są w całości. Każdy z produktów, czy to będzie szafa skandynawska, czy drewniane komody posiada swój wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Meble pokrywane są warstwą wosku, który wydobywa ich piękno lub też malowane są farbą nietoksyczną na konkretny kolor.

Korzyści zdrowotne z posiadania mebli z drewna

Drewniane meble posiadają właściwości antystatyczne, to znaczy, że drewno, szczególnie to olejowane nie przyciąga oraz nie gromadzi kurzu. Drewno odporne jest na wilgoć, nie rozwijają się na nim grzyby, nie powstają plamy pleśni, jak i nie rozwijają się bakterie. Wśród osób ciepiących na alergie lub osób z chorobami układu oddechowego, zmiana mebli na drewniane daje poczucie wyższego komfortu, zmniejszając objawy chorobowe.

Drewniana szafa skandynawska

Nature Style posiada w swym asortymencie między innymi meble Ystad, a wśród nich drewnianą szafę skandynawską. Ta kolekcja plasuje się na czele trendów meblowych. Wybierają je osoby indywidualnie aranżujące wnętrza, jak i projektanci wnętrz. Kolekcja Ystad stworzona została z drewna sosnowego, a drewno to jest bardzo wytrzymałe. Drewno zostało wyselekcjonowane tak, aby sęki nie były widoczne, co podwyższa ich stylistykę. Widoczne słoje w surowej formie zabezpieczone zostały lakierem, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli o nie zadbać. Drewniana szafa z kolekcji Ystad to wygodny i przestronny mebel, który stanie się dopełnieniem wnętrza w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Szafa może stanąć w salonie, sypialni lub w przedpokoju. Posiada dużą komorę główną, gdzie można na wygodnym drążku powiesić rzeczy na wieszakach. Spód komory możemy wykorzystać na położenie rzeczy, które składamy, a u dołu szafy znajduje się pojemna szuflada w której możemy przechowywać na przykład bieliznę. Szafa skandynawska jest zarówno praktyczna jak i funkcjonalna.

Wybierając drewniane meble ocieplamy wizualnie wnętrze. Meble te są eleganckie, stając się idealną dekoracją każdego pomieszczenia.

Izolacje budynków w Warszawie

Redakcja ArtDecoProject

W naszej redakcji skupiamy się na eksplorowaniu różnorodnych aspektów projektowania i aranżacji przestrzeni, począwszy od ogrodu, przez wnętrza, aż po budownictwo i domostwa.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak wybrać idealną odzież roboczą