System natryskowy Rainshower Grohr jest kompletnym wyjściem dla każdej łazienki, gwarantującym duży komfort kąpieli oraz uniwersalność. Wygodna deszczownica Rainshower poruszanym ramieniu oraz prysznic ręczny czterema strumieniami wody, pozwolą na dostosowanie typu kąpieli do bieżących potrzeb. Bateria, jaka jest ważnym czynnikiem układu, została zaopatrzona w najczulszą głowicę termostatyczną na rynku.

Grohe Rainshower – informacje

Pasjonaci egzotyki będą zafascynowani kolekcją Rainshower Grohe, w jakiej innowacyjny wygląd łączy się z pierwotną koniecznością zagłębienia się w całości w zmysłowe wrażenia. Dostarczą ich wyjątkowe komplety natryskowe, jakie ze wszech stron otaczają spokojnym potokiem wody. W serii Rainshower odnajdziemy zarówno najwymyślniejsze deszczownie, jak oraz prysznice poprzeczne. Nie mogło również zabraknąć klasycznych, ręcznych zestawów prysznicowych, jakie natomiast mogą zaskoczyć nowoczesną formą, jak w wypadku pryszniców Rainshower Icon.

Nowoczesne techniki i nowoczesne wyjścia Grohe są projektowane oraz stosowane w Niemczech, natomiast potem w formie najdoskonalszej jakości armatury sanitarnej doprowadzane do odbiorców. Jakość i perfekcję światowej marki potwierdzają liczne nagrody. Przykładem na jej renomę jest też obecność sprzedawanych artykułów w ważnych programach aranżacyjnych. Baterie umywalkowe, baterie wannowe, prysznice ręczne, toalety myjące lub urządzenia łazienkowe Grohe stanowią pierwszy dobór architektów pomieszczeń, projektantów oraz przedsiębiorców z całego świata.

Profesjonalna deszczownica pod prysznic

Marzysz o znakomitym, dostosowanym do Ciebie prysznicu, dzięki któremu Twoja toaleta stanie się wygodną strefą wypoczynku? Z systemem prysznicowym Rainshower Grohe to możliwe. Systemy Rainshower Grohe łączą wszystko to, co tworzy unikalne wrażenia pod prysznicem oraz proponują mnóstwo funkcji wykonanych z myślą o Twojej przyjemności. Dzięki metalowej deszczownicy Rainshower Groheo wielkości od 210 mm do 400 mm i deszczownicom Rainshower Grohemożesz cieszyć się luksusowym, dużym nurtem Grohe PureRain.

Deszczownica może być tylko częścią pełnego zespołu prysznicowego, do jakiego przymocowana jest doskonała słuchawka. Minimalistyczny wygląd deszczownic powoduje, iż są jeszcze popularniejsze. Dobór dobrej deszczownicy dotyczy także kształtu. Należałoby wiedzieć, iż deszczownice są szczególnie w postaci okrągłej oraz kwadratowej i w nietypowym kształcie. Dobranie wymiaru deszczownicy zależy od wielkości pomieszczenia czy co ważniejsze prysznica, jaki mamy.

ArtDecoProject

blog budowlany

Monday, Mar 4, 2024