smart home

Smart home był bez wątpienia jednym z najbardziej innowacyjnych trendów minionego roku, który to zainteresował wielu naszych konsumentów pragnących nie tylko wprowadzić powiew świeżości do wnętrza własnych czterech ścian, ale także sprawić, że będzie ono bardziej innowacyjne, a tym samym – bardziej komfortowe. Smart home to bowiem nie tylko oszczędność energii elektrycznej i wykorzystanie do maksimum współczynnika izolacji termicznej i akustycznej zastosowanych w budynku okien oraz drzwi, ale także zastosowanie urządzeń dodatkowych, dzięki którym codzienne użytkowanie przestrzeni stanie się o wiele przyjemniejszym doświadczeniem. Jakiego typu wyroby mogą Państwu zaproponować eksperci z firmy EkoOkna?

Przede wszystkim są to napędy, dzięki którym możliwe jest szybkie oraz bezproblemowe podnoszenie rolet w sposób w pełni zautomatyzowany. Znacznie uprzyjemni nam to poranne pobudki, a także zapewni, że wieczorem do naszej sypialni nie będzie wdzierało się silne, niejednokrotnie powodujące bezsenność światło księżyca. Wyroby które omawiamy wyposażone są w czujniki, dzięki którym możliwe jest opuszczenie lub podniesienie rolet wyłącznie do określonej wysokości, jak również – momentalne zatrzymanie ich w sytuacji, gdy na ich drodze napotkany zostanie opór. Pozwoli to ograniczyć ryzyko mechanicznego uszkodzenia lub nieodwracalnej deformacji takiego wyrobu, co z kolei mogłoby ze sobą nieść konieczność ponoszenia niemałych kosztów związanych z jego wymianą na nowy lub naprawą. 

Pamiętać należy dodatkowo, że aby wszystkie elementy domu inteligentnego działały w sposób zautomatyzowany, a więc bez wymogu ingerencji ze strony użytkownika, niezbędne jest zastosowanie w naszej powierzchni mieszkalnej tak zwanych central sterujących, które to zawiadywać będą wszystkimi sparowanymi z nią komponentami systemu, w tym – napędami rolet. Urządzenie to stanowi swoisty mózg infrastruktury opartej na koncepcji Smart Home, natomiast w sklepie EkoOkna znajdą Państwo wyłącznie centrale cechujące się najkorzystniejszym na rynku współczynnikiem ceny do jakości. Zagwarantują one po zakupie maksymalną żywotność, niezawodność, jak również wydajność pracy, co bez wątpienia bezpośrednio przełoży się na komfort przebywania w domu zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. 

Zachęcamy także do zaznajomienia się z naszą ofertą okien, bowiem jesteśmy przekonani, że idealnie wpasują się w realizowany przez Państwa lub przez zakontraktowanych profesjonalistów projekt domu inteligentnego. Cechują się one niespotykaną wręcz pieczołowitością wykonania, zastosowaniem materiałów z najwyższej półki (jest to przede wszystkim drewno naturalne, PVC, jak również aluminium), a także oferują zainteresowanym konsumentom optymalny współczynnik izolacji termicznej oraz akustycznej. Dokładamy także wszelkich starań, by pomimo stale zachodzących na rynku zmian cechowały się one korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Jeżeli smart home to tylko i wyłącznie z firmą EkoOkna – będzie to gwarancja stuprocentowego zadowolenia konsumenta oraz pełnej niezawodności zastosowanych elementów wyposażenia! 

ArtDecoProject

blog budowlany

Monday, Mar 4, 2024